Budy dla psa

Strona:
 1. 1
 2. 2
 • Buda dla psa - ABSTRACT L
  950,00 zł

  Buda dla psa - ABSTRACT L

  Dane techniczne: - L 101,5x95x90cm. - Wykonana jest w większości z wysokiej jakości sklejki - Wykończona drewnem certyfikowanym - Zaimpregnowana odporną na czynniki atmosferyczne farbą - Buda posiada ciekawy i nowoczesny wygląd - Nóżki zostały powleczone plastikowymi nasadkami - Łatwe czyszczenie
 • Buda dla psa do domu
  252,56 zł

  Buda dla psa do domu

  Dane techniczne: - Wykonana z płyt meblowych - Na dnie ma miękką poduszkę. - Wymiar zewnętrzny budki to 58x38x59cm. - Nowoczesne kolory - Jest praktyczna i bardzo przestronna. - Łatwe czyszczenie
 • Buda dla psa - FADO III
  1 451,50 zł

  Buda dla psa - FADO III

  Dane techniczne: - Wymiary:141 x 88 x 89 cm - Wykonana z certyfikowanego drewna świerkowego. - Zaimpregnowana odporną na czynniki atmosferyczne farbą - Posiada praktyczny podest - Dodatkowym atutem są otwierane z boku budy drzwi. - Na dnie budy wodoodporna płyta . - Łatwe czyszczenie.
 • Buda dla psa - FADO II
  1 250,10 zł

  Buda dla psa - FADO II

  Dane techniczne: - Wymiary:128 x 78 x 79 cm - Wykonana z certyfikowanego drewna świerkowego. - Zaimpregnowana odporną na czynniki atmosferyczne farbą - Posiada praktyczny podest - Dodatkowym atutem są otwierane z boku budy drzwi. - Na dnie budy wodoodporna płyta . - Łatwe czyszczenie.
 • Buda dla psa - NERO I
  515,90 zł

  Buda dla psa - NERO I

  Dane techniczne: - Wymiary:76 x 70 x 79 cm. - Buda w całości wykonana z certyfikowanego drewna świerkowego. - Zaimpregnowana specjalną odporną na czynniki atmosferyczne farbą - Istnieje możliwość wyboru koloru - Dach pokryty papą asfaltową, jest idealnie zabezpieczony i odporny na warunki klimatyczne. - Na dnie budy wodoodporna płyta - Łatwe czyszczenie
 • Buda dla psa - NERO III
  886,40 zł

  Buda dla psa - NERO III

  Dane techniczne: - Wymiary:116x94x106cm. - Wykonana z certyfikowanego drewna świerkowego. - Zaimpregnowana odporną na czynniki atmosferyczne farbą. - Kolor do wyboru. - Buda jest praktyczna i bardzo przestronna. - Na dnie umieszczona jest wodoodporna płyta. - Dach pokryty papą asfaltową. - Łatwe czyszczenie.
 • Buda dla psa - NERO II
  690,65 zł

  Buda dla psa - NERO II

  Dane techniczne: - Wymiary:102x86x91cm. - Wykonana z certyfikowanego drewna świerkowego. - Zaimpregnowana odporną na czynniki atmosferyczne farbą. - Kolor do wyboru. - Buda jest praktyczna i bardzo przestronna. - Na dnie umieszczona jest wodoodporna płyta. - Dach pokryty papą asfaltową. - Łatwe czyszczenie.
 • Buda dla psa - FADO I
  1 132,65 zł

  Buda dla psa - FADO I

  Dane techniczne: - Wymiary:115x75x78cm - Wykonana z certyfikowanego drewna świerkowego. - Zaimpregnowana odporną na czynniki atmosferyczne farbą - Posiada praktyczny podest - Dodatkowym atutem są otwierane z boku budy drzwi. - Na dnie budy wodoodporna płyta . - Łatwe czyszczenie.
 • Buda dla psa - ROCKY III
  944,20 zł

  Buda dla psa - ROCKY III

  Dane techniczne: - Wymiary: 119x88x86cm. - Wykonana z certyfikowanego drewna świerkowego. - Zaimpregnowana odporną na czynniki atmosferyczne farbą. - Kolor do wyboru. - Buda jest praktyczna i bardzo przestronna. - Dach pokryty papą asfaltową. - Na dnie umieszczona jest wodoodporna płyta. - Łatwe czyszczenie.
 • Buda dla psa - ROCKY IV
  1 122,90 zł

  Buda dla psa - ROCKY IV

  Dane techniczne: - Wymiary: 149,5x107x95cm. - Wykonana z certyfikowanego drewna świerkowego. - Zaimpregnowana odporną na czynniki atmosferyczne farbą. - Kolor do wyboru. - Buda jest praktyczna i bardzo przestronna. - Na dnie umieszczona jest wodoodporna płyta. - Łatwe czyszczenie.
 • Buda dla psa - ROCKY II
  747,90 zł

  Buda dla psa - ROCKY II

  Dane techniczne: - Wymiary: 108x78x78cm. - Wykonana z certyfikowanego drewna świerkowego. - Zaimpregnowana odporną na czynniki atmosferyczne farbą. - Kolor do wyboru. - Buda jest praktyczna i bardzo przestronna. - Na dnie umieszczona jest wodoodporna płyta. - Łatwe czyszczenie.
 • Buda dla psa - ROCKY I
  514,55 zł

  Buda dla psa - ROCKY I

  Dane techniczne: - Wymiary: 86 x 66 x 67cm. - Wykonana z certyfikowanego drewna świerkowego. - Zaimpregnowana odporną na czynniki atmosferyczne farbą. - Kolor do wyboru. - Buda jest praktyczna i bardzo przestronna. - Na dnie umieszczona jest wodoodporna płyta. - Łatwe czyszczenie.
Strona:
 1. 1
 2. 2